|  | 

Pieniądze

System kolejkowy

System kolejkowy
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

system-kolejkowy-4System kolejkowy to nowoczesna metoda pozwalająca na zniwelowanie kolejek gromadzących się petentów, lepsze i wydajniejsze zarządzanie czasem oraz lepszą organizację pracy. Systemy kolejkowe coraz częściej wprowadzane są do wszelkiego rodzaju urzędów, banków czy miejsc użytku publicznego – jednym słowem wszędzie tam, gdzie codziennie gromadzi się znaczna ilość klientów. System numerkowy pozwala nie tylko na lepsze zarządzanie czasem pracy pracownika obsługującego petentów, ale również zapewnia sprawniejszą ich obsługę co z kolei przekłada się na większą wydajność, niweluje stres i zapewnia przyjemniejszą atmosferę. Korzystanie z systemu numerkowego jest bardzo proste – wystarczy wybrać interesujący nas sektor np. dział faktur, dział obsługi klienta czy też dział reklamacji, a następnie pobrać numerek i wygodnie usiąść w poczekalni. Na dużej tablicy zawieszonej w holu lub korytarzu można na bieżąco kontrolować, ile jeszcze osób jest przed nami bez konieczności stania w kolejce do jednego okienka. Czas oczekiwania można umilić sobie czytaniem gazety, książki lub rozmową. Jeśli na tablicy widzimy, że przed nami jest jeszcze ponad dziesięć osób, można wyjść z urzędu i udać się na szybkie zakupy lub załatwić inne, naglące sprawy, a następnie za parę minut wrócić nie tracąc miejsca w kolejce. Taki system nie tylko ułatwia życie wszystkim petentom, ale również pozwala na lepsze zarządzanie czasem pracy danego urzędnika.

Ciekawe artykuły o gospodarce i ekonomi:

system-kolejkowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Wirtualne biuro

    Wirtualne biuro

    Jednym z wydatków, które muszą ponosić przedsiębiorcy, to koszty wynajmu i eksploatacji biura. Są jednak branże i firmy, które nie potrzebują fizycznej siedziby i fizycznego biura, żeby spotkać się z klientem, ponieważ kontakt odbywa się na przykład za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Czy można zatem zrezygnować z prowadzenia fizycznego biura? Coraz popularniejsza staje się koncepcja

  • Pożyczka na dowód

    Pożyczka na dowód

    Wiele osób, którym brakuje pieniędzy bądź potrzebują dodatkowych wpływów na drobne wydatki, decyduje się na zaciągnięcie pożyczek. W takiej sytuacji należy więc skorzystać z usług banków lub firm branży pozabankowej. Ciekawym, wygodnym i zarazem skutecznym sposób jest pożyczka na dowód. Dlaczego? Ze względu na to, że jedynym, czego do niej potrzebujesz jest Twój dowód osobisty!